Taşıyıcı eleman olarak nitelendirilen kiriş, döşeme, temel, kolon ve perdelerden meydana gelen yapı kısımları zamana ve çevresel faktörlere karşı hasar görebilir. Oluşan bu hasarda perdeler ve kolonlar ana taşıyıcı kısımlar olarak nitelendirilirken duvarlar da yan taşıyıcı şeklinde sınıflandırılır.

Bina Güçlendirme

Bina güçlendirme işlemi yapıya özel yapılmaktadır. Bu yüzden burada anlattığımız genel bina güçlendirme işlemi dışında bina güçlendire işlemi yapmak zorunda kalabiliriz.

Binanızın güçlendirme işlemi hakkında bilgi almak bizi arayarak daha özel bilgi alabilirsiniz 0216 375 34 34 veya 0537.785.81.60

Bütün bu kısımların yıpranmalara karşı duyarlılığı azalabilir. Sonuç itibari ile ortaya pek çok tehlike çıkmaktadır. Herhangi bir deprem, şiddetli rüzgâr veya fırtına gibi doğa olaylarının felakete dönüşmesi an meselesidir çünkü ülkemizde ki binaların neredeyse tamamı bu felaketlere karşı direnemeyecek kadar zayıftır.

Binaların zayıf olmasında kullanılan malzemelerin kalitesiz oluşu, eksik malzeme ve yetersiz malzeme gibi etkenlerin ön planda yer alması sayılabilir.

Binaların sağlam olmadığı açık ve nettir, bu konu tartışmaya kapalıdır. O halde felaketlerden kurtulmak için çözüm önerilerine ihtiyaç vardır.

İlk çözüm bütün binaların yıkılıp tekrar yapılması olacaktır fakat böyle bir şeyin mümkün olmayacağını hepimiz biliyoruz. Binaların tamamen yıkılıp tekrar yapılması söz konusu olmadığına göre başvuracağımız tek çare vardır o da mevcut binaların felaketlere karşı güçlendirilmesidir.

Bu çare toplum içinde kabul gören ve başarılı sonuçlar vermesi ile de beğenilen bir yöntem haline gelmiştir. Firmamız da bu yöntemi iş haline getirmektedir.

Bina Güçlendirmeye Yönelik Tecrübelerimiz

Firmamız bu sektöre uzun yıllar önce adım atmıştır ve yılların getirmiş olduğu tecrübe ile yoluna devam etmektedir. Şimdiye kadar pek çok bina güçlendirme çalışmasını gerçekleştirdiğimizi belirtmeden geçmek istemiyoruz. Çalışmalarımız her zaman için başarılı sonuçlar ile neticelendirilmiştir.

Başarımızın en büyük kanıtı ise üstün performansımız ve de yüksek kalitemizdir. Firma olarak bütün engellere ve zorluklara rağmen üstün performans göstererek çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Çalışmalarımız esnasında kullanmış olduğumuz malzemelerin tamamı sektör içerisinde kabul görmüş ve dünya standartlarında ki kalite seviyesine uygundur.

Kaliteli malzeme bizim gerçekleştirdiğimiz iş için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Malzemelerimizin kalitesi sayesinde rakip firmaları geride bırakarak markamızı öne taşıyoruz. İşlerimizde üstün kaliteye sahip malzemeler kullandığımız için hiçbir sorunla karşı karşıya kalmıyoruz.

Tabi ki bunun nedeni sadece kaliteli malzeme kullanımı değildir, profesyonel ekibimizin tecrübesi de bizi ön sıralara taşımaktadır. Ekibimiz bina güçlendirme sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet sunan ve bu sayede tecrübe sahibi olan isimlerden oluşmaktadır.

Ekibimizin profesyonelliği rakip firmalar tarafından da bilinmektedir. Başarımızı kaliteli malzemelerimize ve profesyonel ekibimize borçluyuz. Ekibimiz deneyimler ve bilgi birikimleri sayesinde en doğru teknikler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bina Güçlendirme Çalışmalarının Önemi Nedir?

Gerçekleşebilecek deprem tehlikesine karşı hasarlı binaları daha uzun ömürlü ve güçlü kılmak için çalışmalar yürütülür. Böylelikle deprem sırasında ağır bir halde itki altında olan binaların hasarları az seviyeye indirilir.

Ömrü uzatılan binalar ilerde gerçekleşebilecek bütün etkenlere karşı da daha dayanıklı hale getirilir. Tabi bina güçlendirmesi hizmetlerimiz ile tamamen sıfır şekilde ve son güçte binalar oluşturulamaz.

Binaların hasarları giderilir ve daha dayanıklı hale gelmeleri sağlanır. Bina güçlendirme çalışmalarında üç farklı yöntem kullanmaktayız bunlar karbon elyaf, çelik ve betondur.

Binaları yıkıp tekrar yapmak son derece maliyetli olduğundan bina güçlendirme hizmetlerimize yoğun talep vardır.

Bina güçlendirme çalışmaları sayesinde yüksek maliyetlerden de kurtulabilirsiniz. Binalarınızı yıkıp yeniden yapmak hem zaman konusunda hem de maddiyat konusunda sizleri sıkıntıya düşürürken, bina güçlendirmesinde durum tam tersidir.

Kısa süre içerisinde ve son derece az bir maliyet ile var olan binanızı dayanıklı hale getirmeniz mümkündür. Ülke olarak bina güçlendirmenin ne kadar önemli olduğunu ve kesinlikle ihtiyaç duyulan bütün binalarda uygulanması gerektiğini bilmeliyiz.

Firmamız bina güçlendirme çalışmaları hususunda seminerler vererek toplumu aydınlatmaktadır. Firmamızın müşteri memnuniyetini kazanmak için gerçekleştirdiği hizmetlerde sınır bulunmamaktadır. Bilinçli bir toplum gelecek nesiller için tehlike seviyesini en az seviyeye indirir, firmamızdan hizmet talep ederek bunu sizler de başarabilirsiniz. Aksi halde her gün deprem gibi doğa olaylarının tehlikesi altında yaşayacağınızı belirtmek isteriz.

Çevrenizi ve ailenizi çevresel etkilerin zararlarından korumak için biran önce bina güçlendirme çalışması yaptırmalısınız. Firmamız bu konuda başarıları ile anılmaktadır, bizlere güvenerek adım atabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamıza gelerek veya internet sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak hizmet talebinde bulunmaktır.

Uygun Fiyatlar ile Bina Güçlendirme Hizmeti

Firmamız sektör içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalar ile farkını ortaya koymaktadır. Gerek kaliteli malzeme kullanımı, gerek tecrübeli ve profesyonel kadrosu, gerekse başarısı ile sektör içerisinde dilden dile dolaşmaya devam ediyor. Sadece bunlar ile yetinmek istemedik ve farkımıza bir unsur daha ekledik.

Sektörün en uygun fiyatlı bina güçlendirme çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz sırasında asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Kalitemiz çalışmalarımızın başarısını etkileyen en önemli unsurdur, hedeflerimize ulaşabilmek amacıyla bu önemli unsurdan vazgeçemeyiz.

Sektör çerisinde ki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli olarak takip eden firmamız kendisini güncelleştirmek adına bu yenilikleri ve gelişmeleri başarılı şekilde uygulamaktadır. Dönem dönem gerçekleştirmiş olduğumuz indirimlerimiz ve avantajlı fiyatlarımız da mevcuttur.

Firmamızın gerçekleştirdiği indirimlerden ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için internet sitemizi takip etmelisiniz. İnternet sitemiz üzerinde gerekli olan bütün ayrıntılar yayınlanmaktadır. Ayrıca hizmet talebinde bulunmak için de internet sitemizde mevcut olan telefon numarasını arayarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Yarınlarınızı bina güçlendirme çalışmalarımız ile garanti altına almamıza izin verin.